Akcesoria do paneli LED

Akcesoria do paneli LED

Akcesoria do paneli LED obejmują elementy przeznaczone do montażu opraw podtynkowych i natynkowych. Są wśród nich klipsy, ramki i linki do podwieszania oprawy. Dzięki nim montowanie paneli jest proste i łatwe do wykonania.

Akcesoria do paneli LED dla opraw natynkowych to przede wszystkim ramki. Mocując trzy boki ramki na suficie mamy możliwość wsunąć oprawę i zabezpieczyć ją przez przykręcenie czwartego. Ramki wykonane są z aluminium i pomalowane techniką proszkową na kolor biały.

Akcesoria do paneli LED podtynkowych w formie sprężynujących klipsów umożliwiają umieszczenie oprawy w suficie systemu Armstrong. Oprawę montuje się w miejsce wybranej płytki i zabezpiecza klipsami. Czynność jest prosta i łatwa do wykonania, a efekt doskonały.

Akcesoria do paneli LED wiszących to przede wszystkim linka montażowa, która składa się z czterech odcinków i zawiesi przytwierdzanych do sufitu przy pomocy wkrętów z kołkami rozporowymi. Wszystkie elementy wykonane są z odpornej na korozję stali nierdzewnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium