Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Panele LED 120x30 natynkowe

Panele LED 120x30 natynkowe są doskonałym źródłem światła do stosowania w biurach i mieszkaniach. Emitują światło w barwach, które powinno się wybrać w zależności od miejsca ich zamontowania. Światło ciepłe białe wskazane jest w miejscach przeznaczonych na relaks i odpoczynek, neutralne - przede wszystkim na korytarzach i innych ciągach komunikacyjnych, natomiast zimne - w miejscu pracy, gdyż działa mobilizująco i sprzyja koncentracji.

Panele LED 120x30 natynkowe pozwalają zaoszczędzić ponad 50% energii w porównaniu ze źródłami tradycyjnymi. Doskonała jakość materiałów, z których zostały wykonane, przemyślany sposób lokowania diod LED pod ramką panelu oraz kilka warstw rozpraszających powodują, że światło jest jednolite i nie powoduje efektu olśnienia.

Panele LED 120x30 natynkowe posiadają własne zasilacze, co umożliwia podłączanie ich bezpośrednio pod napięcie 230V. Lampa zapala się natychmiast po włączeniu, nie migocze i nie wywołuje efektu stroboskopowego. Producent udziela 2-letniej gwarancji na niezawodność działania paneli LED 120x30.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium