Filtry
Rodzaj lampy
Kolor (dominujący)
Materiał (podstawowy)
Stopień ochrony IP
Źródło światła
Wysyłka do paczkomatu

Panele LED kwadratowe

Panele LED kwadratowe

Panele LED kwadratowe przeznaczone są do montażu na sufitach. Przy ich instalowaniu nie jest wymagane wykonywanie otworów montażowych. Panele te wyposażono w ramkę mocującą natynkową, co znacznie ułatwia montaż, który nie zajmuje dużo czasu.  Ze względu na swoje zalety estetyczne, walory techniczne i charakterystykę światła, można je stosować zarówno w pomieszczeniach produkcyjnych, jak i mieszkalnych.

Panele LED kwadratowe posiadają diody LED umieszczone w taki sposób, że promień światła jest jednolity na całej powierzchni klosza. W ramce panelu pomalowanego proszkowo na kolor biały, znajdują się otwory odprowadzające powietrze, co sprawia, że  źródło światła nie nagrzewa się i panel może służyć bezawaryjnie przez długie lata.

Panele LED kwadratowe wyposażone zostały w przetwornice CCD, dzięki czemu są odporne na skoki napięcia. Światło nie migoce i nie występuje szkodliwy dla wzroku i układu nerwowego efekt stroboskopowy. Panele zaopatrzono w uchwyty montażowe, wkręty i prostownik. Producent udzielił na nie 2 lata gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium