Filtry

Szynoprzewody 3 fazowe i akcesoria

Szynoprzewody trójfazowe LED

W skład systemu oświetlenia szynowego wchodzą lampy ledowe, szyny zasilające 3 fazowe oraz łączniki trójfazowe. Szyny 3F umożliwiają połączenie lamp oświetleniowych do instalacji trójfazowej. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na połączenie oświetlenia do dwóch włączników światła - sam zdecydujesz o ilości reflektorów świecących na danym włączniku. Dzięki łącznikom trójfazowym możesz połączyć kilka szyn trójfazowych tworząc dłuższy przewód zasilający, pozwoli Ci to na umieszczenie większej ilości lamp bez konieczności zakładania dodatkowej instalacji.

Szyny oświetleniowe 3-fazowy

Szyna 3 fazowa z jednej strony zakończona jest zaślepką, z drugiej zaś modułem zasilającym, który umożliwia podłączenie jej pod źródło zasilania. Połączenie z instalacją elektryczną jest możliwe także dzięki łącznikom trójfazowym zasilającym. Montaż szyny odbywa się poprzez przymocowanie jej do sufitu śrubkami i kołkami dołączonymi do zestawu. Szyny zasilające 3 fazowe wykonane są z aluminium malowanego metodą proszkową, dzięki czemu są one bardziej odporne na zarysowania powstałe w wyniku przesuwania reflektorów. Szynoprzewody 3 fazowe występują w kolorze czarnym i białym, przez co łatwiej dobierzesz kolor łącznika trójfazowego i reflektorów.

Łączniki trójfazowe

Do połączenia szyn trójfazowych potrzebne są łączniki trójfazowe.

  • Łącznik liniowy trójfazowy - połączy szyny w dłuższą linię, umożliwi to oświetlenie np. długich korytarzy.

Łączniki zasilające trójfazowe pozwalają nie tylko na łączenie szyn, ale także na podłączenie do instalacji elektrycznej przez łącznik, a nie przez moduł zasilający znajdujący się na boku szyny.

  • Łącznik liniowy zasilający trójfazowy - pozwoli na poprowadzenie szyn na dłuższych odcinkach.
  • Łącznik kątowy zasilający trójfazowy - umożliwi montaż szyn oświetleniowych trójfazowych prostopadle do siebie, dzięki możesz poprowadzić instalację np. w rogu pomieszczenia.
  • Łącznik T - pozwoli na montaż 3 szyn trójfazowych w kształt litery T - umożliwi to chociażby zamontowanie reflektorów na korytarzach, które stykają się prostopadle.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium