Szynoprzewody i akcesoria

Szyny oświetleniowe sufitowe do lamp szynowych

Szynoprzewody i łączniki to niezbędne elementy do montażu oświetlenia szynowego. Pozwalają na utworzenie na powierzchni sufitu układu, do którego mocuje się źródła światła. Daje to możliwość elastycznego określenia stref przestrzeni bądź przedmiotów, które chcemy precyzyjnie oświetlić.

Szynoprzewody LED - jak podłączyć?

W naszej ofercie znajdziesz szyny 1 fazowe oraz szyny 3 fazowe. Wszystkie wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium pomalowanego metodą proszkową na kolor biały lub czarny. Jest to bardzo trwały, nierdzewny materiał, który nie straci swoich funkcji ani walorów estetycznych z biegiem upływającego czasu. Elementy te posiadają podstawową zaletę: oprócz funkcji konstrukcyjnych, pełnią rolę przewodników dostarczających napięcie do zawieszonych na nich lamp.

Łączniki do szynoprzewodów oświetleniowych

Szyny zasilające oraz łączniki oświetleniowe występują w wersji jednofazowej lub trójfazowej. To drugie rozwiązanie daje możliwość tworzenia niezależnych obwodów, a co za tym idzie - łączenia reflektorów w indywidualnie zarządzane grupy. Łączniki szynowe służą do połączenia dwóch odcinków szyn liniowo lub pod kątem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium