Szynoprzewód 3m czarny 3-fazowy
Opis
Szynoprzewód 3 fazowy 3 m czarny
Szynoprzewód 3 fazowy o długości 300 cm, który jest kompatybilny z wszystkimi lampami oraz akcesoriami z systemu 3 fazowego, które możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu.
Szynoprzewód 3 fazowy 3 m został wykonany z grubego aluminium, który sprawia, że produkt jest trwały oraz nie ulega uszkodzeniom w transporcie.
Szyna oświetleniowa trójfazowa 3m czarna
Większa długość szyny oświetleniowej pozwala na łatwiejszy i szybszy montaż, a do jego wykonania potrzebnych jest mniej łączników.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Długość szynoprzewodu | 300 cm |
| Wysokość szynoprzewodu | 3,5 cm |
| Głębokość szynoprzewodu | 3,2 cm |
| Waga | 3 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.