Panele LED 60x60

Najpopularniejszy to znaczy potrzebny, bo rozmiar ma znaczenie.

Panele ledowe 600x600 idealnie wpasują się w armstrong - czyli znany i lubiany system kasetonowy. Kwadrat, czyli kształt, który sugeruje harmonię, ład i porządek. Lampy sufitowe 60x60 są uniwersalnym oświetleniem, który zda egzamin zarówno w biurach jak i szpitalach, halach i magazynach.

Dzięki szerokiej dostępności produktu, masz pewność, że będzie na rynku bardzo długo i jeśli uznasz, że trzy panele to za mało, w każdej chwili możesz wejść do nas i zamówić dodatkowy 60 cm panel led. 

LED sufitowy 60x60

Wiele możliwości montażu, to kolejny argument, za tym, żeby kupić panele już dziś. Lekkie i cienkie kasetony oświetleniowe 60x60 pozwalają na montaż w nieograniczony sposób. Zaczynając od paneli 60x60 montowanych natynkowo - gdzie przyda Ci się ramka, przed montaż paneli led 60x60 na sufitach karton gips, po lampy wiszące na linkach montażowych.

Panele sufitowe 60x60 są funkcjonalne i ekonomiczne. Używają do pracy diod LED, co pozwala zmniejszyć pobór prądu i zaoszczędzić na nowy automat z napojami dla pracowników. 

Panele LED 60x60 to kompletne lampy wyposażone w diody LED. Zostały one ukryte pod aluminiową ramką, dzięki czemu płaski klosz świeci jednolicie na całej swej powierzchni. Panele wyposażone są też w zasilacze, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie ich pod napięcie 230V.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium