Lampy high bay led

Lampy UFO LED HIGH BAY

Lampy high bay skutecznie rywalizują z lampami metalohalogenkowymi i sodowymi, a bilans energetyczny i jakość emitowanego światła jest w ich wypadku znacznie korzystniejszy. Lampy zasilają energooszczędne matryce SMD, które emitują strumień światła o bardzo wysokiej wartości, co oznacza ich wyjątkową skuteczność świetlną. Efekt ten wzmacnia skierowanie strumienia światła kierunkowo pod niewielkim kątem świecenia.

Lampy UFO LED high bay to lampy przemysłowe wykonane z odlewu aluminium. Masywne, żebrowane radiatory dbają o zachowanie odpowiedniej temperatury pracy. Lampy zwiesza się na haku, co umożliwia dopasowywanie ich do wysokości hali lub magazynu. Jest to świetne rozwiązanie przy oświetlaniu pomieszczeń takich jak np. magazyny wysokiego składowania.

Lampy UFO LED high bay odznaczają się klasą szczelności IP65, dzięki czemu mogą bezpiecznie pracować w pomieszczeniach, w których występuje kurz i wilgoć. Posiadają też skuteczną ochronę przed bezpośrednią strugą wody. Do zestawów dołączane są wkręcane stalowe uchwyty, które pozwalają łatwo zamontować lampy na lince montażowej lub łańcuchu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium