High Bay LED 100W PARIT 4000K 16000LM IP65 IK08 160lm/W
Opis
Oprawa przemysłowa High Bay LED 100W PARIT 4000K 16000LM IP65 IK08 90° 160lm/W
Nowoczesna lampa o wysokiej skuteczności świetlnej (160 lm/W) przeznaczona do montażu w dużych i wysokich obiektach, takich jak hale magazynowe wysokiego składowania czy sale sportowe.
Lampa posiada 3-letnią gwarancję.
Lampa posiada IP65 - jest odporna na wodę i kurz oraz posiada wysoki stopień IK08, co potwierdza jej wysoką wytrzymałość.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa high bay |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Moc | 100 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Gwarancja | 3 lata |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Atest PZH | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Strumień świetlny | 16000 lm |
| Skuteczność świetlna | 160 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 90 |
| Klasa energetyczna | B |
| Żywotność | 60000 h |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporność na uderzenia | IK08 |
| Temperatura pracy | do -40°C od +60°C |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.