Filtry
Kolor (dominujący)
Materiał (podstawowy)

Panele LED 120x30 podtynkowe

Panele LED 120x30 podtynkowe

Panele LED 120x30 podtynkowe są odpowiednikami często spotykanych opraw rastrowych przeznaczonych do stosowania w sufitach podwieszanych Armstrong. Rozmiary paneli umożliwiają bezproblemowe zastępowanie nimi dowolnych płyt kasetonowych i mocowanie przy pomocy specjalnych klipsów montażowych.

Panele LED 120x30 podtynkowe posiadają własne zasilacze. Umożliwia to bezpośrednie podłączanie ich pod napięcie 230V. Lampa zapala się natychmiast po włączeniu, nie migocze i nie wywołuje efektu stroboskopowego. Odpowiednio ulokowane pod ramką diody emitują dobrze rozproszone światło sprawiające, że cały klosz świeci jednolicie, bez jaśniejszych i ciemniejszych obszarów.

Panele LED 120x30 podtynkowe zbudowano z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, które gwarantują długą żywotność lampy. Emitują światło o barwach: ciepłej, neutralnej i zimnej o współczynniku CRI wyższym do wartości 80, co oznacza możliwość doskonałego postrzegania barw oświetlanych przedmiotów. Producent udziela 2-letniej gwarancji na niezawodność działania paneli LED 120x30.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium