Panele LED okrągłe

Panele LED okrągłe

Panele LED okrągłe są oprawami przeznaczonymi do montażu na suficie. Nie wymagają wykonywania żadnych otworów montażowych, gdyż zostały wyposażone w ramkę natynkową. Dzięki temu ich montaż jest prosty i nie wymaga dużo czasu. Ze względu na swój design, walory techniczne i charakterystykę światła można go stosować w zarówno w pomieszczeniach produkcyjnych, jak i mieszkalnych.

Panele LED okrągłe posiadają diody LED umieszczone w taki sposób, że promień światła jest jednolity i ma jednakową wartość na całej powierzchni klosza. W ramce panelu, która pomalowana została techniką proszkową na kolor biały, znajdują się otwory odprowadzające powietrze, dzięki czemu źródło światło nie nagrzewa się i może służyć bezawaryjnie przez długie lata.

Panele LED okrągłe wyposażone zostały w przetwornice CCD, dzięki czemu są odporne na skoki napięcia. Światło nie migoce i nie występuje szkodliwy dla wzroku i układu nerwowego efekt stroboskopowy. Panele zaopatrzono w uchwyty montażowe, wkręty i prostownik. Producent udzielił na nie 2 lata gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium