Panele LED 120x30

Panele LED 120x30

Prostokąt, który oświetli duże przestrzenie równomiernym światłem na całej powierzchni. Ten rodzaj oświetlenia wiernie towarzyszy sufitom kasetonowym. Z panelami 120x30 nie ma szans na odblaski i słabe światło. Popularność paneli LED 120x30 staje się coraz większa. Jeden panel potrafi zastąpić kilka zwykłych plafonów o podobnej mocy. 

Panel LED 120x30 pobiera o wiele mniej energii niż jarzeniówki, które pomału odchodzą w zapomnienie. Nie bez powodu. Komfort jaki powstaje dzięki systemowi LED opiera się głównie na zlikwidowaniu migotania, usunięciu brzęczenia, a ponad to zapewnia długoletnie użytkowanie, bez ingerencji w jego konstrukcję. 

Panele ledowe 120x30

To kompletne lampy, wyposażone w transformatory prądowe, które pozwalają podłączyć panel pod 230V. Komfort jest jeszcze większy dzięki różnorodności temperatury barwowej. Możesz wybrać barwę neutralną - taki panel 120x30 sprawdzi się w biurach, gdzie światło dzienne jest potrzebne. Poza tym neutralna barwa światła dba o wzrok, jest przyjazna dla ludzkiego oka. 

Panel LED 120x30 zimny wybierz do oświetlenia magazynów albo hali produkcyjnych. Tam gdzie potrzeba witalności i dodatkowego bodźca w postaci chłodnego światła. Tanie panele LED prostokątne są kuszącą alternatywą oświetlenia obszernych powierzchni. Pozwalają oszczędzić pieniądze bez ubytków na jakości.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium