Zestawy oświetlenia szynowego

Oświetlenie szynowe zestaw, lampy i reflektory na szynie

Szukasz nowoczesnych lamp i nie wiesz co wybrać? Sprawdź nasze gotowe komplety lamp w systemach szynowych oświetlenia. Na podstawie wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy zestawy reflektorów na szynie w konfiguracjach najczęściej wybieranych przez klientów. W naszej ofercie znajdziesz lampy 1 fazowe oraz 3 fazowe, ze zintegrowanymi diodami LED, na żarówkę GU10 lub E27 w komplecie z szynoprzewodem. Oświetlenie szynowe zestaw pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ponieważ nie będziesz musiał sam wyszukiwać pasujących do siebie produktów.

Co zawiera zestaw szynowy led?

Nasze komplety zostały stworzone w taki sposób, aby posiadały wszystkie elementy potrzebne do montażu. Nie musisz nic więcej dokupować. W zestawie znajdziesz szynoprzewód z dołączonym przyłączem pod 230V, potrzebne zaślepki oraz reflektory. Wystarczy przykręcić szynę, podpiąć zasilanie i zamontować lampy na szynie.

Zestaw oświetlenia szynowego

Na rynku jest wielu importerów i dystrybutorów, a co za tym idzie wiele systemów oświetlenia szynowego. Kupując np. reflektor led szynowy w innym miejscu niż szynoprzewód, może się zdarzyć, że nie będą ze sobą kompatybilne. Wybierając gotowy zestaw w jednym systemie lamp szynowych masz gwarancję, że wszystko będzie do siebie pasować. dodatkowa korzyścią z zakupu zestawu oświetlenia szynowego jest niższy koszt. Kupując gotowy komplet lamp szynowych zapłacisz mniej, niż kupując wszystkie elementy oddzielnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium