Filtry
Kolor (dominujący)
System szynowy
Liczba punktów światła
Napięcie zasilania
Wysyłka do paczkomatu

Szynoprzewody 1 fazowe i akcesoria

Szyny oświetleniowe 1 fazowe

Niezbędnym elementem systemu oświetlenia szynowego szyny zasilające. To one umożliwiają połączenie lamp oświetleniowych do zasilania. Przymocowane do sufitu tworzą stabilne podłoże do montażu reflektorów szynowych. Dzięki łącznikom jednofazowym możesz połączyć kilka szyn jednofazowych tworząc długi przewód zasilający, pozwoli ci to na umieszczenie większej ilości reflektorów bez konieczności prowadzenia dodatkowych instalacji.

Szynoprzewód 1 fazowy LED

Szyna 1 fazowa z jednej strony zakończona jest zaślepką, z drugiej zaś modułem zasilającym, który umożliwia podłączenie jej pod źródło zasilania. Do szynoprzewodu jednofazowego dołączone są także śrubki, które umożliwią jego montaż na suficie. Szyny wykonane są z aluminium wysokiej jakości malowane metodą proszkową, dzięki czemu nie musisz się obawiać o zarysowania, które mogłyby powstać w wyniku przesuwania reflektorów.
Szynoprzewody 1 fazowe występują w kolorze białym i czarnym, co ułatwia dobranie odpowiedniego koloru łącznika jednofazowego i reflektorów.

Łączniki jednofazowe

Do połączenia szynoprzewodów 1 fazowych potrzebne są łączniki jednofazowe, przewodzą one prąd płynący przez szynę 1-fazową do pozostałych.

  • Łącznik liniowy jednofazowy - połączy szyny w dłuższą linię, umożliwi to oświetlenie np. długich korytarzy.
  • Łącznik kątowy - umożliwi montaż szyn oświetleniowych jednofazowych prostopadle do siebie, dzięki czemu instalacja szyn w kątach nie będzie problemem.
  • Łącznik X - złączy 4 szyny w kształt litery X, zachowując kąt 90° między każdą szyną.
  • Łącznik T - pozwoli na montaż 3 szyn jednofazowych w kształt litery T - umożliwi to chociażby zamontowanie reflektorów na korytarzach które stykają się prostopadle.
  • Łącznik elastyczny - łączy dwie szyny zasilające pod dowolnym kątem, dodatkowo posiada możliwość połączenia go z instalacją elektryczną - pierwszym elementem połączonym z prądem będzie nie szyna zasilająca jednofazowa, a ten właśnie łącznik. Takie rozwiązanie pozwoli ci na dużo większe możliwości montażowe szyn na suficie i tworzenie dowolnych kompozycji świetlnych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium