Inteligentne żarówki led

Żarówki smart

Inteligentne oświetlenie domu to bardzo wygodne, nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie. Na czym polega? Co do zasady, żarówki smart to takie, które umożliwiają manipulowanie światłem (m.in. regulowanie mocy strumienia świetlnego, zmiana barwy światła). Ponadto inteligentnymi żarówki można sterować przy pomocy aplikacji. To z kolei daje ogromne możliwości w zakresie tworzenia harmonogramu pracy żarówki, kontrolowania zużycia energii i dostosowywania natężenia światła do okoliczności.

Żarówki smart - odkryj moc innowacji

Oświetlenie w pomieszczeniu ma duże znaczenie w kontekście budowania określonego nastroju. Inteligentne żarówki LED umożliwiają swobodną regulację natężenia światła. Dzięki temu możesz ustawić delikatne, przygaszone światło w sypialni czy salonie, kiedy chcesz odpocząć po ciężkim dniu. Masz ochotę na dobrą książkę albo urządzasz kolację dla znajomych? Ustaw mocniejsze, jasne światło przy pomocy kilku kliknięć w aplikacji!

Żarówki LED RGB poza funkcją regulowania jasności i temperatury barwowej bieli, umożliwiają wybór koloru światła. Paleta barw jest niezwykle szeroka, co sprawia, że jedna żarówka może zmienić Twój dom w klimatyczną bibliotekę, salę kinową czy dyskotekę! Żarówki smart dają nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia nastroju i aranżacji świetlnych w domu czy ogrodzie. Poza wyborem koloru światła, żarówki LED RGB posiadają funkcję ściemniania światła. Większość aplikacji do obsługi żarówek smart gromadzi dane o ilości pobieranej energii. Ta informacyjna funkcja pozwoli Ci na bieżąco kontrolować wydatki związane z energią elektryczną. Bądź smart i postaw na inteligentne żarówki do domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium