Panele LED

Panele LED 

ARMSTRONG - podwieszany sufit nie musi być nudny. Dzięki panelom ledowym sprawisz, że światło dyskretnie oświetli wnętrze. Panele LED są często stosowane do oświetlenie dużych powierzchni. Trudno się dziwić. Panele oświetleniowe LED zawstydzają minimalizmem. Prostota, która została wyniesiona do rangi cnoty. Niepozorne, estetyczne ale przede wszystkim wydajne lampy wprost proszą się o montaż w obiektach użyteczności publicznej. Ogromne przestrzenie, wymagają odpowiedniego, mocnego światła, bez zbędnych ozdobników. Panele ledowe idealnie spełniają tą funkcję.

Panele sufitowe LED

Jak piórko na wietrze. Panele świetlne led są lekkie, dzięki temu linki montażowe, klipsy do paneli LED czy ramki do montażu natynkowego uniosą je, niczym sportowiec podnoszący ciężarki na siłowni. Stąd masywne konstrukcje hal produkcyjnych i magazynowych możemy traktować na równi z podwieszanymi sufitami. W sklepie znajdziesz odpowiednie akcesoria, które ułatwią Ci taki montaż.

Panele LED podtynkowe

Panele podtynkowe są kuszącym rozwiązaniem w oświetleniu dużych powierzchni biurowych. Wyobraź sobie biurowiec, w którym długi korytarz pokryty kafelkami, prowadzi kolejno do poszczególnych biur. Za szybą wyłaniają się głowy skupionych na pracy ekspertów. Krok za krokiem strumień światła rysuje Tobie drogę, umilając milową podróż do ostatniego biura. Wszystko dzięki dyskretnemu montażowi paneli sufitowych LED. Wprost wkupiają się w otoczenie, dzięki czemu w pracy możesz się skupić na tym co ważne, a nie błądzić wzrokiem po suficie. 

Panele LED natynkowe

Zastanawiasz się w czym panele LED są lepsze od innych lamp? Odpowiedź jest jedna. Spełniają najważniejsze potrzeby oświetleniowe, bo dzięki nim masz dokładnie tyle światła ile potrzebujesz. Jesteś w stanie dostrzec nawet spinacz biurowy, który złośliwie wpadł pod biurko. Długowieczność? Jasne. Panele sufitowe LED to inwestycja nie na LATO, ale na LATA. Wysoka wytrzymałość diod, zapewni Ci światło na bardzo długo. To nie wszystko. Nie wymagają Twojego czasu, ani czasu Pań, które sprzątają. Nie trzeba ich ciągle wycierać z kurzu, jak ma to miejsce w lampach wiszących. Natynkowe panele LED dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wielkościach z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim biurze, korytarzu czy magazynie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium