Zestawy szynowe 1 fazowe

System szynowy 1 fazowy

Jeśli chcesz mieć pewność, że twój zestaw składa się ze wszystkich potrzebnych elementów - możesz skorzystać z gotowych kompletów oświetlenia 1-fazowego przygotowanych przez naszych specjalistów. Są to zestawy które powstały z najczęściej wybieranych przez klientów elementów.

Oświetlenie szynowe 1 fazowe

W skład kompletu jednofazowego wchodzą wszystkie niezbędne elementy. Szyna oświetleniowa jednofazowa, lampa jednofazowa LED / lampa jednofazowa GU10 / lampa jednofazowa E27, oraz w przypadku zestawów z dwoma szynami - łącznik liniowy jednofazowy lub elastyczny łącznik do szynoprzewodów jednofazowych.
W naszym sklepie znajdziesz także zestawy oświetlenia szynowego 1 fazowego na żarówkę E27.
Są to najbardziej uniwersalne oprawy oświetlenia jednofazowego, gdyż żarówki z gwintem E27 są najbardziej popularnym typem żarówki i są ogólnodostępne w sprzedaży.

System szynowy oświetlenia jednofazowego

Systemy oświetlenia szynowego jednofazowego z reflektorami jednofazowymi które posiadają wbudowane diody LED znajdą zastosowanie głównie w oświetleniach sklepów, salonów kosmetycznych, biur itp.
System lamp szynowych z oprawami na GU10 który daje możliwość dowolnego wyboru mocy i barwy światła sprawdzi się idealnie jako oświetlenie domowe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium