4x Lampa szynowa czarna na żarówkę E27 + 2x szynoprzewód 1m + łącznik ruchomy 1-fazowy
Opis
Bezsprzecznym atutem oświetlenia szynowego jest możliwość tworzenia unikalnych aranżacji przy wykorzystaniu nowoczesnych lamp. Oferowane reflektory kierunkowe mogą być obracane o 90° w pionie i 320° w poziomie. Dzięki temu bez trudu oświetlisz nawet najciężej dostępne miejsca w dowolnym pomieszczeniu i wyeksponujesz najważniejsze elementy wystroju.
W oferowanym zestawie znajdują się, aż 4 czarne reflektory i 4 żarówki z gwintem E27, które są z nimi kompatybilne. Do wyboru masz 3 barwy żarówek, wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Decydując się na zakup zestawu, otrzymasz także 2 szynoprzewody jednofazowe o długości 1 m oraz moduł zasilający z zaślepką i łącznik ruchomy, który umożliwia podłączenie zasilania. Dzięki temu możesz podłączyć zasilanie między dwoma szynami bez konieczności kucia ścian czy przeprowadzania kabli. Szynoprzewody możesz ustawić pod dowolnym kątem wobec siebie, tworząc tym samym oryginalną konfigurację o dowolnym kształcie dostosowanym do pomieszczenia.
Oferowany komplet jest uniwersalny, a stonowany design lamp i szyn sprawia, że oświetlenie wkomponuje się praktycznie w każdą aranżację. Bez problemu oświetlisz nim korytarz, kuchnię, sypialnie czy pokój dziecięcy. Postaw na funkcjonalność i nieszablonowość oświetlenia szynowego!
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 1 fazowy |
| Liczba punktów światła | 4 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Sposób zasilania | szyna jednofazowa (szynoprzewód) |
| Moc | 4 x 7W |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Barwa światła | ciepła 3000K, neutralna 4000K, zimna 6500K |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Długość zestawu | 2 x 98 cm |
| Długość szynoprzewodu | 2 x 90 cm |
| Wysokość szynoprzewodu | 1,7 cm |
| Głębokość szynoprzewodu | 3,8 cm |
| Możliwość obracania | tak, 90° w pionie i 360° w poziomie |
| Wysokość oprawy | 20 cm |
| Szerokość oprawy | 9 cm |
| Głębokość oprawy | 9 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Styl | nowoczesny |
| Klienci najczęściej wybierają | do nowoczesnego salonu |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.