Łącznik centralny ruchomy zasilający czarny 1-fazowy
Opis
Ruchomy łącznik do szyn 1-fazowych - zasilanie środkowe
Łącznik ruchomy, który pozwoli Ci podpiąć zasilanie pomiędzy dwoma szynami. Dzięki temu możesz dopasować oświetlenie pod swoje potrzeby.
Zamiast przerabiać system elektryki w swoim domu pod zestaw szynowy, dopasuj odpowiednie akcesoria.
Łącznik narożny regulowany, przystosowany do szyn jednofazowych z możliwością regulacji kąta, sprawia, że to Ty rządzisz swoim oświetleniem, nie odwrotnie.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| System szynowy | 1 fazowy |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna jednofazowa (szynoprzewód) |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.