Małe panele LED

Panele LED 30x30

Małe panele LED są atrakcyjnym uzupełnieniem każdego wnętrza. W przeciwieństwie do dużych paneli, stosowanych głównie w wielkometrażowych budynkach, małe panele sprawdzą się zarówno w domu jak i w mniejszych pomieszczeniach. Panele 30x30 dostępne są głównie w wersji natynkowej - masz zatem gotową lampę z odpowiednią ramką. Nie oznacza to, że małe panele nie sprawdzą się w wersji podtynkowej. Dzięki różnym wielkościom tych lamp możesz tworzyć niesamowite kompozycje świetlne.

Małe panele LED

Stworzone do oświetlenia łazienek, poprzez wersje wodoszczelne, ale i kuchni. Powiększą optycznie Twoje pomieszczenie, dając równomierne, mocne światło. Panele ledowe 30x30 to małe kwadraty oświetleniowe - gotowe lampy wyposażone w zasilacz. Ulokowanie diod LED pozwala na jednolite światło, bez ciemniejszych obszarów. W naszym sklepie znajdziesz panele okrągłe i kwadratowe. 

Podstawową korzyścią, jaką masz, kupując małe panele ledowe jest ich koszt - są tanimi lampami sufitowymi. Uniwersalność zastosowania stawia je ponad drogimi, często awangardowymi lampami. Małe panele sufitowe LED uzupełnią wnętrze, podkreślając estetykę klasycznych, minimalistycznych wnętrz. We wnętrzach bardziej wykwintnych, spełnią rolę dyskretnych punktów świetlnych. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium