Filtry

Panele LED 60x60 podtynkowe

Panele LED 60x60 podtynkowe to odpowiednik często spotykanych opraw rastrowych. Przeznaczone są do stosowania w sufitach podwieszanych Armstrong. Rozmiary paneli umożliwiają bezproblemowe zastępowanie nimi dowolnych płyt kasetonowych i mocowanie ich przy pomocy specjalnych klipsów montażowych.

Panele LED 60x60 podtynkowe posiadają własne zasilacze, co umożliwia podłączanie ich bezpośrednio pod napięcie 230V. Lampa zapala się natychmiast po włączeniu, nie migocze i nie wywołuje efektu stroboskopowego. Odpowiednio ulokowane pod ramką diody emitują dobrze rozproszone światło sprawiające, że cały klosz świeci jednolicie, bez jaśniejszych i ciemniejszych obszarów.

Panele LED 60x60 podtynkowe zbudowano z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, które gwarantują długą żywotność lampy. Emitują światło o barwach ciepłej, neutralnej i zimnej o współczynniku CRI wyższym do wartości 80, co oznacza możliwość doskonałego postrzegania barw oświetlanych przedmiotów. Producent udziela 2-letniej gwarancji na niezawodność działania paneli LED 60x60.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium