Lampy szynowe 1 fazowe

Lampy szynowe jednofazowe

Montaż poprzez szynę oświetleniową pozwala na połączenie kilku reflektorów szynowych do jednego przewodu zasilającego, dzięki czemu nie musisz kuć niepotrzebnych centymetrów w suficie na dodatkowe kable. To rozwiązanie pozwala na sterowanie wszystkimi lampami sufitowymi jednocześnie. Dodatkowo szyny można łączyć liniowo lub pod kątem co daje nieograniczone możliwości umiejscowienia oświetlenia. 

Lampy do szynoprzewodów 1F

Lampy szynowe 1F na wymienne źródło światła sprawdzą się idealnie jako oświetlenie salonu, kuchni oraz sypialni. Reflektory do szynoprzewodów jednofazowych, które posiadamy w ofercie obracają się o 360° wokół własnej osi oraz 90° w osi frontowej, dzięki czemu skierujesz strumień światła w dowolnie wybrane miejsce. 

Reflektory LED szynowe 1-fazowe

Lampy szynowe ze zintegrowanymi diodami LED są idealnymi źródłami światła do sklepów, salonów fryzjerskich czy siłowni. Dają one mocne światło, dzięki czemu rozjaśnią każdą przestrzeń. Dodatkowym atutem oświetlenia szynowego jest regulacja kierunku świecenia lamp, co sprawia, że możesz skierować strumień światła gdzie tylko tego potrzebujesz.

Oprawy jednofazowe do szyny oświetleniowej

Wybierz oprawy na żarówkę GU10 jednofazowe do których można dobrać dowolną moc i barwę żarówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz cieszyć się nowoczesnym wyglądem oświetlenia, które jednocześnie przystosowane jest do domowego użytku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium