Oprawy świetlówkowe

Oprawa świetlówkowa LED

Oprawy hermetyczne do świetlówek coraz częściej znajdziemy w biurach, warsztatach czy garażach. Oprawy świetlówkowe LED wypierają standardowe jarzeniówki. Trudno się dziwić, energooszczędność zawsze będzie lepszym wyborem.

Na rynku dostępne są oprawy w różnych wersjach, zasilane jednostronnie lub z obu stron. Jaką oprawę świetlówkową wybrać?

Sam dobór oprawy nie jest kłopotliwy, tutaj liczą się głównie wymiary. Jednak biorąc pod uwagę rozwój technologiczny, lepiej skupić się na oprawach zasilanych z jednej strony. Łatwiej wtedy będzie dobrać odpowiednią świetlówkę, bo tych jest coraz więcej.

Oprawy hermetyczne 120cm dobrze sprawdzą się na zewnątrz. Są zabezpieczone specjalnymi gumami uszczelniającymi, dzięki czemu zyskują wysoki stopnień szczelności. W sklepie znajdziesz gotową oprawę hermetyczną 2x36W - nie musisz więc się zastanawiać jakie świetlówki wybrać, bo masz je już w zestawie.

Oprawa jarzeniowa LED

Do przemysłu i do domu. To właśnie wyróżnia oprawy jarzeniowe w wersji LED. Mają szerokie zastosowanie. Sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu. Dobór barwy światła to kolejna zaleta, bo dzięki barwie możesz dostosować przeznaczenie lampy świetlówkowej.

Zimna barwa sprawdzi się w magazynach, halach produkcyjnych czy w biurach. Ciepłą możesz oświetlić kurnik, czy papugarnię. Neutralna będzie najlepsza w domu, czyli tam, gdzie potrzebujesz światło, które jest najbardziej przyjazne ludzkiemu oku.

Lampy świetlówkowe

Pamiętasz dźwięk starych lamp jarzeniowych? Przy każdym włączeniu ich brzęczenie potrafiło wyprowadzić z równowagi. Biorąc też pod uwagę, że zwykle montuje się kilka lub kilkanaście opraw w pomieszczeniu, ten dźwięk przyprawiał o dreszcze. Do tego czas nagrzewania i rozświetlania. Ciągłe migotanie... Doskonale wiesz, jak to działa na nerwy.

Nie tylko nas denerwowało to brzęczenie i migotanie. Dzięki udoskonaleniom, możemy korzystać z dobrodziejstw opraw jarzeniowych LED, oszczędzając przy tym prąd i nerwy.

Wskocz do naszego sklepu i sprawdź koniecznie oprawy świetlówkowe 2x36W, dużo światła zamknięte w hermetycznej obudowie, dzięki której ani pył, ani kurz czy wilgoć nie są przeszkodą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium