Filtry
Kolor (dominujący)
Materiał (podstawowy)
System szynowy
Liczba punktów światła
Napięcie zasilania
Wysyłka do paczkomatu

Zestawy szynowe 3 fazowe

System szynowy 3 fazowy

Jeśli szukasz gotowych zestawów oświetlenia trójfazowego, powyżej znajdziesz zestawy przygotowane przez naszych specjalistów. Będziesz mieć pewność, że w zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do zamontowania oświetlenia. Wszystkie zestawy powstały z elementów najchętniej wybieranych przez klientów.

Oświetlenie szynowe 3 fazowe

Zestawy szynowe 3 fazowe z reflektorami trójfazowymi, które posiadają wbudowane diody LED znajdą zastosowanie głównie w oświetleniach sklepów, salonów kosmetycznych czy biur. System lamp szynowych 3F z oprawami na GU10, który daje możliwość dowolnego wyboru mocy i barwy światła sprawdzi się idealnie jako oświetlenie domowe. W naszym sklepie znajdziesz także zestawy oświetlenia szynowego trójfazowego na żarówkę E27. Są to najbardziej uniwersalne oprawy oświetlenia trójfazowego, gdyż żarówki z gwintem E27 są najbardziej popularnym typem żarówki i są ogólnodostępne w sprzedaży.

System oświetlenia trójfazowego szynowego

W skład kompletu trójfazowego wchodzą wszystkie niezbędne elementy. Szyny oświetleniowe trójfazowe, łączniki trójfazowe lub łączniki zasilające trójfazowe oraz reflektory trójfazowe LED / lampy trójfazowe GU10 / oprawy trójfazowe E27.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium