4 x reflektor na GU10 madara mini II czarna + dwie szyny 1 m + łącznik zasilający
Opis
Zastanawiasz się nad instalacją oświetlenia szynowego w swoim domu lub firmie, ale nie jesteś pewien, jakich elementów potrzebujesz? Postaw na uniwersalny komplet, który zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia pięknej instalacji świetlnej. Oświetlenie szynowe jest niezwykle funkcjonalne i posiada ogromny potencjał dekoracyjny. Wykorzystaj je jako oświetlenie główne lub punktowe w dowolnym pomieszczeniu. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów, stworzyliśmy 3 różne komplety. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim bieżącym potrzebom!
- Zestaw pierwszy zawiera: szynoprzewód o długości 2 m z modułem do podłączenia zasilania z boku oraz zaślepką, a także 4 funkcjonalne reflektory.
- Zestaw drugi zawiera: 2 szynoprzewody o długości 1 m wraz z łącznikiem zasilającym liniowym i dwoma zaślepkami oraz 4 stylowe lampy.
- Zestaw 3 zawiera: 2 szynoprzewody o długości 1 m oraz łącznik zasilający kątowy (90°), a do tego dwie zaślepki i 4 nowoczesne lampy.
Wybierając jeden z trzech wariantów, otrzymasz kompletny zestaw do samodzielnego montażu oświetlenia szynowego. Komplet nie zawiera żarówek, ponieważ dobór ich barwy i mocy to kwestia bardzo indywidualna. Szyny możesz ułożyć w dowolny kształt i łączyć je przy pomocy łączników. Oferowane lampy mogą być obracane o 90° w pionie i 360° w poziomie, dzięki czemu możesz swobodnie operować światłem. Wypróbuj oświetlenie szynowe, a nie będziesz chciał wracać do innych rozwiązań!
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 4 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Moc | 4 x max 50 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Kąt rozsyłu światła (°) | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Długość zestawu | 206,5 cm |
| Długość szynoprzewodu | 2 x 100 cm lub 200 cm |
| Wysokość szynoprzewodu | 3,5 cm |
| Głębokość szynoprzewodu | 3,2 cm |
| Możliwość obracania | tak, 90° w pionie i 360° w poziomie |
| Wysokość oprawy | 12,3 cm |
| Szerokość oprawy | 5,6 cm |
| Głębokość oprawy | 5,6 cm |
| Waga | 3 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Styl | minimalistyczny |
| Klienci najczęściej wybierają | do nowoczesnego salonu |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.