3x Oprawa na szynoprzewód wisząca czarna 30cm TRA GU10 1-fazowa + szynoprzewód 1m
Opis
Komplet trzech lamp wiszących na żarówkę GU10 czarnych + szynoprzewód 1m
Głównym atutem oświetlenia szynowego jest możliwość umieszczenia większej ilości lamp na szynoprzewodzie oraz przesuwania reflektorów na całej długości szyny. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru żarówki, dzięki temu sam zdecydujesz, o barwie światła, mocy żarówki oraz kącie świecenia.
Przy zastosowaniu łączników możesz nie tylko połączyć szyny ale również skonstruować kształt jaki chcesz.
Lampy wiszące sprawdzą się idealnie jako oświetlenie stołu, wysp kuchennych oraz nad stolikiem do kawy.
Jej regulowany kabel- pozwoli Ci na dostosowanie wysokości lamp na dokładnie taką długość- jakiej potrzebujesz.
Aluminiowa listwa przeznaczona do montażu lamp szynowych. Wyposażona w moduł zasilający, umożliwiający podłączenie szyny pod napięcie 230V.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 1 fazowy |
| Liczba punktów światła | 3 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Sposób zasilania | szyna jednofazowa (szynoprzewód) |
| Moc | 3 x max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Długość zestawu | 98 cm |
| Długość szynoprzewodu | 90 cm |
| Wysokość szynoprzewodu | 1,7 cm |
| Głębokość szynoprzewodu | 4 cm |
| Możliwość obracania | nie |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | max 98 cm |
| Wysokość oprawy | 29,5 cm |
| Szerokość oprawy | 5,4 cm |
| Głębokość oprawy | 5,4 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Styl | nowoczesny |
| Klienci najczęściej wybierają | lampa do jadalni nad stół |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.