Lampa 200W LED HIGH BAY UFO NEO IP65 140lm/W 4000K
Opis
Oprawa przemysłowa UFO High Bay 200W z atestem PZH
Przemysłowa lampa HIGH BAY NEO o mocy 200W z możliwością ściemniania w zakresie 1-10V. Aluminiowa obudowa i przesłona ze szkła hartowanego. Moc 200W w połączeniu z 28000lm daje wysoką wydajność lampy. Neutralna barwa światła sprawdzi się znakomicie w halach, magazynach a także w fabrykach. IP65 daje gwarancje na sprawne działanie lampy wewnątrz oraz na zewnątrz. IK07 uchroni lampę przed uderzeniami.
Lampa ufo high bay NEO to sprawdzony model, którego jakość potwierdzona jest 5-letnią gwarancją.
Skontaktuj się z nami
Jeżeli nie wiesz jakie oprawy będą dla Ciebie najlepsze, ile ich potrzebujesz lub jak je optymalnie rozmieścić - skontaktuj się z nami pod nr 515 30 980 lub napisz na biuro@neoneo.pl - chętnie doradzimy i pomożemy!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa high bay |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Moc | 200 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Możliwość ściemniania | tak, 1-10 V |
| Atest PZH | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Strumień świetlny | 28000 lm |
| Skuteczność świetlna | 140 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Współczynnik mocy | 0,95 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 110 |
| Klasa energetyczna | E |
| Żywotność | 50000 h |
| Liczba cykli on/off | 30000 |
| Wysokość | 17,2 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporność na uderzenia | IK07 |
| Temperatura pracy | od -35°C do +50°C |
| Waga | 3,7 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.