Oprawa High Bay LED UFO PH 2 200W 4000K NEUTRALNA 150 lm/W
Opis
Lampa przemysłowa LED 200W UFO HIGH BAY 4000K - zasilacz i diody PHILIPS
Przemysłowa oprawa High Bay o mocy 200W to lampa stworzona do wysokich hal oraz magazynów. Dzięki wysokiej klasie wodoodporności IP65 lampa zastosowana może być wszędzie tam, gdzie panuje wilgoć lub kurz i pył.
Wyprodukowana na podzespołach marki Philips ma aż 5 letnią gwarancję będącą dowodem na wysoką jakość materiałów i wykonania lampy. Dzięki możliwości ściemniania od 1-10V będzie uniwersalnym rozwiązaniem. Radiator w konstrukcji lampy nie tylko odpowiada za odprowadzanie ciepła, ale również umożliwia lampie pracę w temperaturach od -40 do +70 stopni.
Skontaktuj się z nami
Jeżeli nie wiesz jakie oprawy będą dla Ciebie najlepsze, ile ich potrzebujesz lub jak je optymalnie rozmieścić - skontaktuj się z nami pod nr 515 30 980 lub napisz na biuro@neoneo.pl - chętnie doradzimy i pomożemy!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa high bay |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Moc | 200 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Możliwość ściemniania | tak, 1-10 V |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zasilacz PHILIPS Xitanium |
| Strumień świetlny | 30000 lm |
| Skuteczność świetlna | 150 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Współczynnik mocy | 0,95 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 110 |
| Rodzaj diody | SMD 3030 |
| Marka diody | PHILIPS |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporność na uderzenia | IK06 |
| Temperatura pracy | od -40°C do +70°C |
| Waga | 5,1 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.