Gniazdo elektryczne do szynoprzewodów 3 fazowych 230V czarne
Opis
Gniazdo elektryczne - Twoje niezbędne narzędzie do cieszenia się mobilnością w domu
Gniazdo 3 fazowe na szynoprzewód - czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygodne byłoby mieć gniazdo elektryczne tam, gdzie aktualnie tego potrzebujesz? Rozwiązaniem tych dylematów jest Gniazdo elektryczne do szynoprzewodów 3 fazowych 230V czarne.
Wyobraź sobie sytuację, w której potrzebujesz podłączyć projektor, ale najbliższe gniazdo jest za daleko. Teraz takie problemy należą do przeszłości! Nasze gniazdko daje Ci swobodę wyboru, gdzie chcesz podłączyć swoje urządzenie.
Właściwości, które wyróżniają
- Mobilność - Gniazdo to oferuje możliwość przemieszczania go po szynoprzewodzie. Dzięki temu, jeśli zechcesz zmienić układ mebli w swoim domu, z łatwością przesuniesz gniazdo, bez konieczności korzystania z przedłużaczy czy innych rozgałęziaczy.
- Niewielkie rozmiary - Mimo swojej mobilności, gniazdo to jest niewielkich rozmiarów, co pozwala na jego dyskretne umieszczenie na szynoprzewodzie.
Korzyści, które poczujesz od razu
- Elastyczność - Dzięki temu gniazdku nie jesteś skazany na stałe miejsca podłączeń w domu. Możesz je przemieszczać w dowolne miejsce na szynoprzewodzie.
- Dostępność - Niewielkie gniazdko, które pozwoli Ci dotrzeć z Twoimi urządzeniami do niedostępnych wcześniej miejsc.
- Komfort użytkowania - Gniazdko to ułatwi podpięcie urządzeń takich jak projektor czy odkurzacz, bez konieczności przedłużania kabli.
Najczęściej zadawane pytania o szynoprzewodowe gniazdo elektryczne
- Czy gniazdo elektryczne można przemieszczać na szynoprzewodzie? Tak, jeśli chcesz umieścić je w nowym miejscu, wystarczy odpiąć je i wsunąć do szynoprzewodu w nowym miejscu.
- Czy gniazdo elektryczne będzie zakłócało działanie lamp? Nie, możesz bez problemu używać go z zamocowanymi na szynoprzewodzie lampami.
Gniazdko elektryczne na szynoprzewód - wybór, który zrewolucjonizuje Twój dom
Zaopatrz się w nasze gniazdo elektryczne już dzisiaj i poczuj wolność, jaką daje mobilność. Nie pozwól, aby to wyjątkowe rozwiązanie przeszło Ci koło nosa.
Kliknij "Dodaj do koszyka" i doświadcz wygody, której jeszcze nie znałeś!
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 5 cm |
| Szerokość oprawy | 5,4 cm |
| Głębokość oprawy | 5,4 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.