Maskownica do szynoprzewodów 3-fazowych biała 1 m
Opis
Biała Osłona do Szynoprzewodu 3-Fazowego 1m – Maskownica PCV
Białe szynoprzewody na jasnym suficie mają być niemal niewidoczne. Jednak puste, ciemne otwory wewnątrz szyny mogą niweczyć ten efekt. Biała maskownica o długości 100 cm pozwala wypełnić te luki, sprawiając, że szyna staje się estetycznym, białym profilem.
Osłona wypełnia wolne miejsca w szynie, dzięki czemu system oświetleniowy wygląda jak zintegrowana część sufitu.
Łatwa obróbka: Materiał pozwala na szybkie przycięcie zwykłym nożykiem, co gwarantuje idealne spasowanie.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Wysokość | 0,8 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 2,8 |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.