Halogeny sufitowe do łazienki

Halogeny sufitowe do łazienki

Czy wyobrażasz sobie łazienkę ze słabym oświetleniem? Nie pozwól, by Twoja łazienka była ciemna i ponura. Stosując oczko LED do łazienki, zapewnisz sobie porządne oświetlenie na lata. Żarówki i diody LED są nie tylko wytrzymalsze, ale też bardziej energooszczędne niż zwykłe żarówki wolframowe. A przy tym bardziej bezpieczne.

Dobierz moc i barwę światła, do swoich preferencji. Spraw, aby Twoja łazienka emanowała domowym ciepłem, stosując ciepłe żarówki (3000K). Dodaj luksusu stosując halogeny do łazienki o zimnej barwie (6000K), lub postaw na neutralne światło (4000K), w którym uzyskasz najbardziej naturalne kolory i bez problemu wykonasz każdy makijaż.

Halogeny łazienkowe - nowoczesne oświetlenie łazienki

Łazienka to pomieszczenie, które używamy kilka razy dziennie do różnych celów, takich jak dbanie o wygląd przed lustrem czy codzienna kąpiel pod prysznicem lub w wannie. Aby wszystkie strefy łazienki były dobrze oświetlone najlepiej wyprowadzić kilka punktów światła. Do tego celu możemy zastosować halogeny sufitowe do łazienki, które pozwolą nam skierować równomierne światło, tam gdzie chcemy.

Oprawy łazienkowe IP65

Łazienka jest jednym z najwilgotniejszych miejsc w domu. Para skraplająca się może wnikać do wnętrza lampy, stwarzać niebezpieczeństwo oraz skracać żywotność zastosowanego rozwiązania. Oprawy łazienkowe IP65 oraz IP44 posiadają dodatkowe uszczelki, które chronią oprawy przed wnikaniem wilgoci Dzięki temu halogeny sufitowe LED do łazienki stają się wodoszczelne i odporne na działanie wilgoci. 

Warto zaopatrzyć się w halogeny sufitowe do łazienki o klasie ochronności IP44 lub IP65, które dadzą Ci pewność, że Twoim bliskim nie grozi przepięcie na instalacji wywołane gorącym prysznicem.

Oczko LED do łazienki

Nie musisz się już męczyć z ciężkimi do zmycia zaciekami na kloszu. Stosując halogeny sufitowe led do łazienki do zamontowania podtynkowego, nie tylko pozbędziesz się problemu zaparowanych lamp, ale także dodasz jej nowego świeżego wyglądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium