Plafony do łazienki

Plafony łazienkowe IP44 lub IP65

Przy wyborze źródła światła do łazienki pamiętaj aby wybrać oprawy wodoszczelne - zapewnią one bezpieczeństwo wszystkich korzystających z pomieszczenia. Gwarantują one odporność lampy na parę wodną oraz na krople wody, które szczególnie przy korzystaniu z prysznica mogą się na niej osadzić. O tym, czy dany plafon możemy używać w łazience, decyduje klasa szczelności - wybierz IP44 lub IP65, które posiadają specjalne uszczelki, zabezpieczające je przed wnikaniem wody a także chronią przed porażeniem oraz awarią plafonu.

Plafon sufitowy LED z czujnikiem ruchu - oszczędność i wygoda

Plafon z czujnikiem ruchu ma wbudowany w środku specjalny sensor. Kiedy wykryje ruch włącza światło. Dzięki temu plafon łazienkowy działa jedynie wtedy, kiedy jest to potrzebne. Nie musisz wciskać włącznika, kiedy np. masz zajęte ręce. To szczególnie przydatne rozwiązanie, kiedy masz w domu dzieci, które np. nie sięgają do włącznika lub po prostu zdarza im się zapomnieć zgasić światło. Poza oczywistą wygodą, druga wielką korzyścią tego zastosowania jest oszczędności energii elektrycznej. Wybierając do łazienki plafon sufitowy led z czujnikiem ruchu dbasz o środowisko i płacisz niższe rachunki za prąd.

Plafon łazienkowy czarny

Plafony łazienkowe są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, a także w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, takich jak czerń, chrom, biel i szczotkowany nikiel. Aby uzyskać alternatywę dla lamp do montażu wpuszczanego, ciekawym i coraz częściej poszukiwanym rozwiązaniem są plafony czarne - oprócz funkcji oświetlenia są także wyróżniająca się dekoracją łazienki.

Lampa sufitowa IP44 łazienkowa LED

Od porannych przygotowań po odpoczynek po długim dniu łazienki są jednymi z najczęściej używanych pomieszczeń w domu, a prawidłowe oświetlenie łazienki jest niezbędne dla wygody oraz stworzenia odpowiedniej atmosfery. Oprawy ze zintegrowanymi diodami LED zapewnią równomierne rozproszenie światła w całym pomieszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium