Ceramiczny kinkiet góra dół PONTIUS czarny G9
Opis
Ceramiczny półokrągły kinkiet
Wykonany z ceramiki kinkiet na ścianę w kolorze czarnym. Oryginalny wygląd nada wyjątkowego charakteru wnętrzom typu przedpokój, korytarz, salon, jadalnia. W ciemności lampa pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt zachodzącego słońca.
Dlaczego warto?
- Niepowtarzalny wygląd, niesamowite, klimatyczne światło, rozszczepione na dwa półokręgi
- Wymienne źródło światła - można sobie dobrać moc, temperaturę światła wedle uznania
- Kolor czarny pasujący do wielu rodzajów pomieszczeń o różnym wystroju
Kup teraz!
Nie zwlekaj - zamów już dzisiaj, by móc cieszyć się oryginalnym kinkietem, który jest nie tylko praktyczną lampą, lecz także ozdobą dodającą wnętrzu uroku.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | ceramika |
| Źródło światła | żarówka G9 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość oprawy | 14 cm |
| Szerokość oprawy | 32 cm |
| Głębokość oprawy | 9 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 1,05 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.