Girlanda ogrodowa 15m czarna + 15 kolorowych żarówek E27
Opis
Zestaw girlanda 15m czarna + kolorowe żarówki kulki 1W
Kupując jeden zestaw otrzymasz:
- Girlandę o długości 15 metrów z 15 oprawami na żarówkę E27
- 3 żarówki kulki białe
- 3 żarówki kulki żółte
- 3 żarówki kulki zielone
- 3 żarówki kulki niebieskie
- 3 żarówki kulki czerwone
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Długość girlandy | 15 m |
| Liczba punktów światła | 15 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 195 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 90 cm |
| Długość kabla zasilającego | 150 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 100 m |
| Maksymalna długość całego zestawu świetlnego | 1000 W |
| Moc | 15 x 1 W |
| Barwa światła | kolorowa |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Wysokość żarówki | 7 cm |
| Średnica żarówki | 4,5 cm |
| Kształt żarówki | kulka |
| Klienci najczęściej wybierają | do ogrodu |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.