Girlanda ogrodowa 20m na 30 żarówek E27 IP44 biała
Opis
Girlanda ogrodowa 20 m na 30 żarówek E27
Przewód z oprawkami na żarówki E27 komfortowo podłączysz do gniazdka w ścianie dzięki wtyczce która znajduje się na kablu zasilającym.
Jeśli girlanda jest za krótka - możesz szybko dołączyć kolejny odcinek dzięki gnieździe, który znajduje się na końcu girlandy - bez dodatkowych złączek. Jedna wtyczka do gniazdka i dłuższy odcinek świecący.
Girlanda ogrodowa 20 m jest wodoodporna, dzięki czemu możesz ją spokojnie powiesić na dworze i nie przejmować się ulewami czy śniegiem. Zarówno kabel, jak i oprawki na żarówki pokryte są tworzywem gumowym, dzięki czemu girlanda ma dużą tolerancję wahań temperatur. Będzie Ci służyć zarówno w letnie upalne dni, jak i mroźne zimowe wieczory.
Girlandę zamontujesz na kilka sposobów:
- za pomocą opasek zaciskowych - na długości kabla lub przewlekając je przez oczka nad oprawą żarówki
- na haczykach wkręconych w elewację, altanę - na długości kabla lub przewlekając je przez oczka nad oprawą żarówki
- przewlekając przez oczka mocujące stalową linkę i naprężając ją pomiędzy dwoma drzewami lub ścianami
Do girlandy ogrodowej 20 m możesz zastosować żarówki LED o gwincie E27 o maksymalnej mocy 10W LED. W zestawie nie znajdują się żarówki.
Wybierz odpowiednią moc i barwę dostosowaną do swoich potrzeb:
- jeśli chcesz delikatnego i nastrojowego oświetlenia- wybierz żarówki o mocy 0,5W
- dla jasnego oświetlenia tarasu lub ogródka restauracyjnego- wybierz żarówki o mocy 2W
- jeśli potrzebujesz jasnego i klimatycznego światła- wybierz uniwersalne żarówki o mocy 1W
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Długość girlandy | 20 m |
| Liczba punktów światła | 30 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 197 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego | 150 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 100 m |
| Maksymalna długość całego zestawu świetlnego | 1000 W |
| Moc | max 30 x 10 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | zależy od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Klienci najczęściej wybierają | na taras |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.