Girlanda ogrodowa zwieszana 5m na 10 żarówek E27 IP44 czarna
Opis
Girlanda ogrodowa 5m - długość idealna na balkon
Prezentujemy girlandę na balkon o długości 5 metrów, idealną do tworzenia nastrojowego oświetlenia. Ta girlanda ogrodowa 5m posiada 10 gniazd na żarówki E27, które zapewnią ciepłe i delikatne światło o mocy 0,5W - 1W. Girlanda na balkon 5m jest wykonana z myślą o zastosowaniu zewnętrznym przez cały rok. Dzięki klasie szczelności IP44 jest odporna na wilgoć, co umożliwia jej zawieszenie na balkonie lub w ogrodzie bez obaw o deszcz czy śnieg. Podłączenie girlandy jest wyjątkowo proste, dzięki kablowi zasilającemu z tradycyjną wtyczką 230V. Ciesz się pięknem swojego balkonu o każdej porze roku z naszą girlandą 5m.
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Długość girlandy | 5 m |
| Liczba punktów światła | 10 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 168 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 35 cm |
| Długość kabla zasilającego | 150 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 1000 W |
| Maksymalna długość całego zestawu świetlnego | 100 m |
| Moc | max 10 x 10 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | zależy od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Klienci najczęściej wybierają | na taras |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.