Halogen solarny z czujnikiem ruchu na pilota 50W LED 500lm 6000K IP65 IK08 3 lata gw.
Opis
Naświetlacz solarny 50W z czujnikiem ruchu + pilot to idealne rozwiązanie na parkingi, podjazdy i drogi dojazdowe. Nie potrzebuje dodatkowej instalacji elektrycznej dzięki czemu zamontujesz go w dowolnym miejscu umożliwiającym pobieranie energii słonecznej. Dzięki IP65 i aluminiowej obudowie lampy możesz używać cały rok w temperaturach od -20 do +40 stopni.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa solarna |
| Kolor (dominujący) | szary |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Zasilanie solarne | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Pilot | tak |
| Gwarancja | 3 lata |
| Moc | 50 W |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Barwa światła | zimna 6000K |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 90 |
| Żywotność | 17000 h |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Rodzaj diody | LED |
| Zasięg detekcji | do 10 m |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporność na uderzenia | IK08 |
| Temperatura pracy | od -20°C do +40°C |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 12,7 cm |
| Głębokość | 2,2 cm |
| Waga | 1 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.