Halogen sufitowy kwadratowy biały Mango Kobi
Opis
Spot sufitowy biały kwadratowy.
Oprawa na żarówki GU10 z nieruchomym oczkiem, świeci pionowo w dół.
Dzięki swojej smukłej aluminiowej obudowie sprawdzi się jako oświetlenie pokoi, garderoby czy przedpokoju.
Lampa nie posiada żarówki - dobierz żarówkę o mocy i barwie dostosowanej do twoich potrzeb. Pamiętaj! żarówka nie może przekraczać 35W.
W zestawie znajduje się łącznik GU10.
Dane techniczne:
- Kolor: biała
- Sposób montażu: natynkowa
- Trzonek: GU10
- Kształt: kwadratowa
- Materiał: aluminium
- Napięcie znamionowe: 230V~50Hz
- Maksymalna moc źródła światła: 35W
- Źródło światła w komplecie: NIE
- Klasa odporności: IP20
- Zgodność: CE
- Waga: 0,41kg
- Wymiary produktu: 60.5x100mm
Dane techniczne
| Rodzaj | halogen sufitowy |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Waga | 0,41 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.