Halogen szynowy 3 fazowy biały MADARA OPTIMO 3F
Opis
Wyjątkowo stylowy i elegancki halogen szynowy 3 fazowy biały MADARA OPITMO 3F to doskonały wybór do nowoczesnego wnętrza. Jest wykonany z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekki i trwały. Wyróżnia się regulacją kierunku padania światła oraz łatwym montażem na szynie 3 fazowej. Doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni czy gabinecie. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i prostocie dodatkowo podkreśli charakter wnętrza.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Moc | max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 10 cm |
| Szerokość oprawy | 5,5 cm |
| Głębokość oprawy | 5,5 cm |
| Waga | 0,27 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.