Kinkiet biały z włącznikiem loft WST052 1xE27
Opis
Kinkiet biały z włącznikiem loft WST052 1xE27 - prostota i elegancja
Kinkiet biały z włącznikiem loft odpowiadający gustom osób ceniących minimalizm. Pasuje do wielu wnętrz, szczególnie do loftowych, w stylu vintage i retro. Kinkiet nie posiada klosza - odpowiednią atmosferę stworzysz dobierając żarówkę. Lampka ma włącznik w postaci łańcuszka o długości 15,5 cm.
Pytania i odpowiedzi:
- Gwint na jaką żarówkę ma kinkiet biały z włącznikiem loft? - Na żarówki E27, bardzo popularne, masz szeroki wybór wielkości, mocy, kształtu i barwy światła.
- Jak długi jest łańcuszek? - Łańcuszek ma długość 15,5 cm.
- Jakie wymiary ma kinkiet biały z włącznikiem E27? - Długość ramienia górnego wynosi 16,5 cm, długość ramienia dolnego 14,5 cm, średnica podsufitki 10 cm.
Kup już dzisiaj!
Już dzisiaj możesz dodać Do Koszyka, opłacić zamówienie i poczekać na paczkę z kinkietem w stylu loft
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | tak, łańcuszek |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 19,5 cm |
| Głębokość oprawy | 17 cm |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.