Kinkiet ceramiczny SIGMA MINI biały góra dół E27
Opis
Mały kinkiet ceramiczny SIGMA MINI, który charakteryzuje się nieszablonowym, futurystycznym designem. Przy jego pomocy bez trudu oświetlisz najważniejsze elementy wystroju i wprowadzisz niepowtarzalny klimat w salonie, sypialni czy łazience. Ceramiczny kinkiet SIGMA MINI posiada gwint na żarówkę LED E27, której emitowane światło rozchodzi się obustronnie, co potęguje dekoracyjny efekt wizualny.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | ceramika |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Materiał (dodatkowy) | szkło |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 12 cm |
| Szerokość oprawy | 35 cm |
| Głębokość oprawy | 16 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 1,85 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.