Kinkiet czarno złoty loft z łańcuszkiem 1xE27
Opis
Kinkiet czarno złoty loft - Łańcuchem sterujesz atmosferą
Wyobraź sobie komfort i luksus w jednym - to właśnie oferuje kinkiet czarno złoty loft z łańcuszkiem. To połączenie elegancji z funkcjonalnością, które sprawia, że każde pomieszczenie staje się miejscem, gdzie można cieszyć się wyjątkową atmosferą.
Kinkiet z łańcuszkiem - Wygoda użytkowania
Zapomnij o wstawaniu z kanapy, żeby włączyć lub wyłączyć lampę. Z kinkietem z łańcuszkiem sterujesz światłem w zasięgu ręki. Dodatkowo złoty łańcuszek zakończony drewnianą łezką doda elegancji każdemu pomieszczeniu, a jego ciekawe połączenie z czernią lampy wprowadza efekt luksusu.
Kinkiet czarny złoty - Wybór, który przyciąga wzrok
Kinkiet czarno złoty loft to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale też ciekawy element dekoracyjny. Żarówka w widocznym miejscu pozwala na eksponowanie ciekawych żarówek, takich jak filamentowe, dodając jeszcze więcej uroku i charakteru lampie.
Pytania i odpowiedzi - Rozwiewamy Twoje wątpliwości
- Jaką żarówkę wybrać do lampy? Koniecznie żarówkę na gwint E27, świetnie sprawdzą się żarówki filamentowe i inne żarówki dekoracyjne, ponieważ ten kinkiet do kontaktu częściowo eksponuje żarówkę.
- Czy montaż lampy jest prosty? Tak, w zestawie znajdują się kołki rozporowe i wkręty.
- Czy kinkiet posiada włącznik? Tak, przy pomocy łańcuszka zakończonego drewnianą łezką można włączać i wyłączać ten kinkiet.
Kinkiet czarno złoty loft - Twój klucz do stylu loft
Ten kinkiet to nie tylko źródło światła, ale także wyraz Twojego stylu. Dzięki niemu każde pomieszczenie zyska na wyjątkowości, a Ty poczujesz satysfakcję z wyboru, który przyciąga wzrok i podkreśla Twój dobry gust.
Nie czekaj! Styl loft jest na wyciągnięcie ręki. Złap za złoty łańcuszek i zdecyduj o atmosferze swojego wnętrza. Zamów kinkiet czarno złoty loft już dziś i ciesz się wyjątkowym oświetleniem, które spełni Twoje oczekiwania.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | tak, łańcuszek |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Kolor (dodatkowy) | złoty |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak, w pionie |
| Wysokość oprawy | 17,5 cm |
| Szerokość oprawy | 18 cm |
| Głębokość oprawy | 38 cm |
| Waga | 0,4 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.