Kinkiet czarny druciany diament rose gold
Opis
Kinkiet czarny druciany został wykonany z metalu pomalowanego proszkowo na kolor czarny. Zarówno stelaż, jak i klosz wykończone są w macie. Dzięki temu model zyskał elegancję i klasę. Jest to dość istotne, ponieważ składa się on z prostych linii, które w połączeniu stworzyły geometryczną, prostą bryłę.
Prezentowana przez nas lampa zasługuje na szczególną uwagę dzięki temu, że jej oprawa została pokryta lakierem w kolorze różowego złota. Swoim wyglądem przypomina nieco miedź, dlatego będzie świetnym dodatkiem nie tylko do wnętrz loftowych, nowoczesnych, czy modernistycznych, ale również do tych urządzony w stylu glamour, czy industrialnym. Z tego typu zdobieniami lubuje się wiele wystrojów, dlatego ten kinkiet druciany wpasuje się do większości wnętrz.
Lampa ta świetnie będzie prezentowała się na ścianie w sypialni, salonie czy też w korytarzu. Kinkiet ścienny dostępny na stronie naszego sklepu ma możliwość regulacji kąta nachylenia, dzięki czemu możesz dostosować światło do swoich potrzeb.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | różowe złoto |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Kolor (dodatkowy) | czarny |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak, 180° w pionie |
| Wysokość klosza | 20 cm |
| Szerokość klosza | 19,5 cm |
| Głębokość klosza | 19,5 cm |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.