Kinkiet czarny prostokątny QUAD MAXI góra dół 2xG9
Opis
Kinkiet prostokątny czarny QUAD MAXI w kształcie prostokąta doskonale sprawdzi się jako oświetlenie punktowe w salonie, przedpokoju czy sypialni. Obudowa lampy została wykonana z aluminium o grubości 0,4 cm. Dzięki temu masz pewność, że oferowany model posłuży Ci przez długie lata. Prosta forma i czarna barwa obudowy sprawiają, że kinkiet czarny prostokątny QUAD MAXI doskonale prezentuje się w minimalistycznych aranżacjach.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Źródło światła | żarówka G9 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 2 x max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 10 cm |
| Szerokość oprawy | 20 cm |
| Głębokość oprawy | 12 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,95 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.