Kinkiet druciany czarny LOFT GEO
Opis
Kinkiet druciany LOFT GEO prezentowany powyżej to jedna z najprostszych geometrycznych lamp dostępnych w naszym sklepie. Model ten, choć dość surowy został nieco ocieplony poprzez dodanie do niego osłony żarówki. Jest to ważne, ponieważ kinkiet ma służyć jedynie jako dodatkowe źródło oświetlenia. Ma więc emitować delikatne światło, które nie będzie swoim blaskiem przyćmiewało głównego oświetlenia. Rola kinkietu skupia się na wprowadzeniu do wnętrza intymnej atmosfery poprzez zapewnienie światła o optymalnym natężeniu. Dużą rolę odgrywa tu oczywiście żarówka z gwintem E27, która może zostać zamontowana w tej lampie ściennej. Proponowany przez nas model LOFT GEO należy do kolekcji, w której znajdziecie również między innymi lampy wiszące. Tego typu dodatek najlepiej sprawdzi się w aranżacjach typowo loftowych, modernistycznych lub nowoczesnych, a to wszystko ze względu na to, że lubują się one w bryłach, tak modnych w ostatnich kilku sezonach.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 37 cm |
| Głębokość oprawy | 32 cm |
| Styl | loftowy |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.