Kinkiet ścienny regulowany czarny RING GU10
Opis
Kinkiet ścienny regulowany - praktyczny i prosty
Nowoczesny, prosty w swym kształcie, bez zbędnych ozdób kinkiet ścienny w kolorze czarnym. Kształt tuby, możliwość regulacji kąta padania strumienia świetlnego. Gwint GU10, wymiary klosza 10x6 cm. Idealnie wpasuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.
Dlaczego warto?
- Gwint GU10 - wymienne źródło ledowego światła, możliwość wyboru mocy, temperatury światła
- Uniwersalny i elegancki kolor czarny - pasuje do wielu innych kolorów we wnętrzach
- Minimalistyczny wygląd - nie tylko do pomieszczeń typu loft i retro
- Regulacja - wygodne rozwiązanie pozwalające skierować światło tam, gdzie tego potrzebujesz
Zamów już teraz!
Zamów już dzisiaj. Kliknij Do Koszyka, opłać zamówienie i odbierz paczkę. Ciesz się nowoczesnym i maksymalnie praktycznym kinkietem ściennym regulowanym czarnym RING GU10.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość klosza | 10 cm |
| Szerokość klosza | 6 cm |
| Głębokość klosza | 6 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,85 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.