Kinkiet świecznikowy czarny klasyczny do salonu MINERWA E14
Opis
Kinkiet świecznikowy czarny klasyczny do salonu MINERWA E14 - Klasyka, która ożywi Twoje wnętrza
Wyobraź sobie na moment wnętrze, które zachwyca każdego gościa swoją elegancją i subtelnym oświetleniem. Brzmi kusząco? Przedstawiamy Ci lampę, która jednocześnie efektywnie rozświetli oraz z pewnością przemieni Twoje wnętrza w prawdziwe arcydzieło.
Czarny kinkiet świecznikowy klasyczny do salonu - Co go wyróżnia?
- Wyszukany i przemyślany design: czyni ten kinkiet cudownym uzupełnieniem do Twoich wnętrz w klasycznym stylu, dzięki czemu nie tylko efektywnie rozświetlisz swój pokój czy salon, ale również dodasz im solidnej klasy.
- Trwałość, która zachwyca: ten kinkiet ścienny został wyprodukowany ze szlachetnej jakości stali oraz pomalowany proszkowo co przekłada się na jego długowieczność oraz odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.
O to pytają nasi klienci
- Jakie żarówki pasują do tego kinkietu? -Odpowiednie żarówki do tego kinkietu to z gwintem E14 oraz o mocy maks. do 40 W.
- Do jakich wnętrz pasuje ta lampa ścienna? Ta lampa ścienna stanie się wyszukaną ozdobą np. w Twoim pokoju czy salonie oraz we wnętrzach urządzonych w klasycznych, barokowych czy retro stylach.
Pozwól swoim wnętrzom zyskać wyjątkowy charakter - dodaj do koszyka nasz Kinkiet świecznikowy czarny klasyczny do salonu MINERWA!
Oświetlenie w dużym stopniu wpływa na to, jak odbieramy dane wnętrze. Dlatego warto zainwestować w coś, co nie tylko spełni swoją podstawową funkcję, ale także stanie się prawdziwą ozdobą Twojego domu. Taki właśnie jest nasz kinkiet - kup teraz i przekonaj się sam.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Źródło światła | żarówka E14 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość oprawy | 25 cm |
| Szerokość oprawy | 6 cm |
| Głębokość oprawy | 25 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.