Kinkiet tuba góra dół wewnętrzny LAGOS biały 2xGU10
Opis
Kinkiet tuba góra dół LAGOS doskonale sprawdzi się w roli oświetlenia punktowego i nada Twojej kuchni, sypialni czy salonowi niepowtarzalnego klimatu. Minimalistyczny design i biały kolor obudowy sprawiają, że lampa świetnie komponuje się z wnętrzami utrzymanymi w stylu skandynawskim. Kinkiet tuba biały LAGOS został wykonany z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 30 cm |
| Szerokość oprawy | 6 cm |
| Głębokość oprawy | 8 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 1,05 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.