Kinkiet wewnętrzny góra dół RICO szklany biały G9
Opis
Prosta, opływowa forma i stonowany design sprawiają, że kinkiet wewnętrzny góra dół RICO idealnie komponuje się z minimalistycznymi aranżacjami wnętrz. Szklana obudowa sprawia, że światło emitowane przez kinkiet szklany RICO przyjmuje formę delikatnej poświaty. Dzięki temu oferowany model doskonale sprawdzi się jako nienachalne oświetlenie punktowe w sypialni, salonie czy łazience.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Źródło światła | żarówka G9 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 10 cm |
| Szerokość oprawy | 10 cm |
| Głębokość oprawy | 12 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,35 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.