Lampa do okrągłego lustra IP44 Mamba LED 8W 4100K biała
Opis
Ta lampa do okrągłego lustra jest idealnym rozwiązaniem do łazienki lub toalety. Posiada stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest odporna na wilgoć i pył. Lampa jest wyposażona w energooszczędne diody LED o mocy 8W, które emitują jasne światło o temperaturze barwowej 4100K (neutralna barwa światła) co pozwala na idealne oświetlenie przestrzeni.
Lampa nad okrągłe lustro MAMBA posiada stylowy biały kolor, który dopasuje się do każdego wnętrza. Światło emitowane przez lampę pozwala na idealne odbicie w lustrze co pozwala na perfekcyjną prezencję. Lampa jest łatwa w montażu, dzięki czemu można ją szybko zamontować przy lustrze.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 8 W |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Barwa światła | neutralna 4100K |
| Strumień świetlny | 590 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 140 |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Żywotność | 30000 h |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 8,5 cm |
| Szerokość oprawy | 40 cm |
| Głębokość oprawy | 12 cm |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.